TOC+ > Instytut Zarządzania Ograniczeniami TOC+ > Twórcy i Zespół TOC+

Twórcy i Zespół TOC+

Twórcy Instytutu Zarządzania Ograniczeniami TOC+ wiedzą, że sukces to nie tylko wynik finansowy, ale również uważność na ludzi. Stąd nasza strategia uwzględnia zawsze oba te podejścia. Celem organizacji jest zarabianie pieniędzy. Nie da się jednak trwale osiągać zysku i rozwijać organizacji bez zaangażowania ludzi. Prawdziwy sukces możliwy jest dopiero wtedy gdy każda część układanki jest na właściwym miejscu.

Paweł Schmidt

Praktyk i prekursor Teorii Ograniczeń Goldratt’a (TOC) w Polsce. Certyfikowany Jonasz i ekspert TOCICO w zakresie: Zarządzanie Projektami (Łańcuch Krytyczny), Rachunkowości Przerobowej i Narzędzi Logicznego Myślenia. Uczestnik konferencji i warsztatów prowadzonych osobiście przez największe autorytety TOC: Dr Eliyahu M. Goldratt, Eli Schragenheim, Amir Schragenheim, Dr Alex Klarman, Oded Cohen, Dr Alan Barnard, Kathy Suerken, James Holt. Audytor, autor strategii i koordynator wdrożeń organizacji z takich branż jak: hutnicza, metalowa, drzewna, poligraficzna, budowlana, tworzyw sztucznych, edukacyjna, doradcza, samorządowa, FMCG, detaliczna, handlowa. Obecnie najwięcej pracuje w tworzeniu i wdrażaniu strategii, na produkcji i w sprzedaży. Partner w Polsce OneBeat i Goldratt Consulting. Był opiekunem merytorycznym i wykładowcą studiów podyplomowych „Zarządzanie Ograniczeniami TOC+, Prezes Zarządu Instytutu Zarządzania Ograniczeniami  TOC+.
Artykuły i materiały: https://toc.org.pl/author/pawel_schmidt/


 

Jacek Branas

Specjalizuje się we wdrażaniu skutecznych metod zarządzania firmą, których mierzalne rezultaty są szybko osiągalne. Znajduje ograniczenia w działalności firm (wewnętrzne i zewnętrzne) i pomaga je usuwać lub minimalizować. Wykorzystuj przy tym swoje doświadczenia coachingowe. Tworzy rozwiązania obejmujące zarządzanie produkcją, dystrybucją, sprzedażą i projektami. W ramach studiów TOC+ uczy narzędzi myślowych. Specjalizuje się w ograniczeniach w zarządzaniu projektami oraz między ludźmi. Dyrektor ds. Wyników w Instytucie Zarządzania Ograniczeniami TOC+.

Wybrani Klienci TOC