Konferencja Praktyków TOC+ 2020 ON-LINE

Kolejny Etap Ewolucji w Zarządzaniu

„Koncentracja na wszystkim jest tożsama z koncentrowaniem się na niczym!”
Dr Eliyahu Goldtratt

0
Zapisanych Fanów TOC / Lista odświeżana co tydzień

Widzimy się po raz pierwszy ON-LINE!

W dniu: 01.10.2020
Zobaczysz wyniki praktycznych wdrożeń TOC w Polsce!

Prelegenci opowiedzą o tym w jaki sposób wdrożyli TOC we własnych przedsiębiorstwach oraz jakie wyniki osiągneli.
Zbudujesz lub powiększysz swoją sieć kontaktów.

Podczas Konferencji TOC+ 2020 ON-LINE będziesz miał okazję poznać kilkuset praktyków TOC. Będzie to świetna okazja do wymiany kontaktów.
Będziesz mieć możliwość zakupu wszystkich najważniejszych książek o TOC, które to ukazały się w ostatnich latach! Dla uczestników konferencji specjalna zniżka 12%.
NA KONFERENCJĘ TOC+ 2020 ON-LINE ZAPRASZAMY ABSOLUTNIE WSZYSTKICH!

WŁAŚCICIELI i KADRE ZARZĄDZAJĄCA, którzy dążą do wykładniczego wzrostu firmy.
DYREKTORÓW i MENADŻERÓW, którzy chcą wykorzystać TOC do rozwoju.
EKSPERTÓW, SPECJALISTÓW ds. CIĄGŁEGO DOSKONALENIA LEAN, SIX SIGMA.
PRACOWNIKÓW, którzy chcą się rozwijać i poznawać nowe metody poprawy efektywności.
Program Konferencji TOC+
2020 ON-LINE
09:00 – 16:00
Dariusz Urbaś
Prezes Zarządu / BUDMATER Sp. z.o.o. / Produkcja i Usługi Budowlane – stropy

Jak ‘’mistrz, mistrzunio sprzedaży’’ wszedł o kolejne 3 poziomy wyżej i w erze COVID dowozi rekordowe wyniki.

Przedsiębiorca, który przeszedł w swoim życiu wiele i odnalazł w TOC systemowe podejście, które pozwoliło mu przetrwać w trudnych czasach. Obecnie tworzy prężnie rozwijającą się strukturę sprzedaży wykorzystując koncepcje TOC.

Paweł Schmidt
Expert TOC I Dyrektor ds. Wizji, IZO TOC+

O najnowszych sprawdzonych receptach na skuteczne wdrażanie zmian
w organizacji.

Certyfikowany ekspert, praktyk i prekursor Teorii Ograniczeń w Polsce. Specjalizuje się w zarządzaniu zgodnie z Teorią Ograniczeń (TOC) stworzoną przez E. Goldratt. Certyfikowany ekspert TOCICO w zakresie: Zarządzanie Projektami (Łańcuch Krytyczny), Rachunkowości Przerobowej i Narzędzi Logicznego Myślenia. Uczestnik konferencji i warsztatów prowadzonych osobiście przez największe autorytety TOC: Dr Eliyahu M. Goldratt, Eli Schragenheim, Amir Schragenheim, Dr Alex Klarman, Oded Cohen, Dr Alan Barnard, Kathy Suerken. Audytor, autor strategii optymalizacji i koordynator wdrożeń organizacji z takich branż jak: metalowa, drzewna, poligraficzna, budowlana, tworzyw sztucznych, edukacyjna, doradcza, samorządowa, FMCG, detaliczna. Obecnie najwięcej pracuje w tworzeniu i wdrażaniu strategii, na produkcji i w sprzedaży. Opiekunem merytoryczny studiów podyplomowych, Prezes Zarządu Instytutu Zarządzania Ograniczeniami TOC+.
Jacek Branas
Expert TOC I Dyrektor ds. Wyników, IZO TOC+

Jak logiczne myślenie jest fundamentem rozwoju firmy w czasach COVID.

Specjalizuje się we wdrażaniu skutecznych metod zarządzania firmą, których mierzalne rezultaty są szybko osiągalne. Znajduje ograniczenia w działalności firm (wewnętrzne i zewnętrzne) i pomaga je usuwać lub minimalizować. Wykorzystuj przy tym swoje doświadczenia coachingowe. Tworzy rozwiązania obejmujące zarządzanie produkcją, dystrybucją, sprzedażą i projektami. W ramach studiów TOC uczy narzędzi myślowych. Dyrektor ds. Wyników w Instytucie Zarządzania Ograniczeniami TOC+.
Joanna Gustowska – Pięta
Prezes Zarządu GUSMA

Ile różnych etapów zmian przeszła firma GUSMA i skąd czerpie inspirację do znajdowania kolejnych ograniczeń.

Leaderka i właścicielka firmy produkującej części metalowe dla wymagających branż AGD i Medycznej. Od wielu lat fanka TOC i systemowego zarządzania. Absolwentka Studiów Zarządzania Ograniczeniami TOC+ i warsztatów TOC+DNA. Certyfikowany Jonasz.

Nie zwklekaj, zapisz się już dzisiaj na Konferencję Praktyków TOC+ 2020 ON-LINE!

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Opinie Uczestników poprzednich konferencji

 • ,,… Jak ktoś chce się zaszczepić, zainteresować tą koncepcją na pewno jest to niezwykle cenne wydarzenie i polecałbym to przede wszystkim osobom, które nie wiedzą nic o teorii ograniczeń bądź chciałby się coś dowiedzieć na temat tego narzędzia. To jest niezwykle dobre miejsce żeby propagować nowoczesne, innowacyjne koncepcje zarządzania w naszym przedsiębiorstwie.’’

  Jan M. Janiszewski
  EKSPERT I PUBLICYSTA LEAN
 • ,,Jest ciekawie… można poznać nowych ludzi, podejść, porozmawiać. Wszyscy są zainteresowani tematem więc ja wszystkich zachęcam… gdybym ja sprzed dwóch dni miał poradzić czy przyjść na tą konferencję to bez dwóch zdań bym powiedział, że warto to zrobić. Najciekawsze było to, że jak odwiedzi się tą konferencje nie można powiedzieć, to tylko tak w książkach… bo osoby, które dzisiaj tutaj były pokazywały z życia wzięte przykłady.’’

  Konrad Otrębski
  SOFTWARE DEVELOPER
 • ,,… Jest to fajne miejsce, żeby zdobyć pewne inspirację i dzisiaj było tu kilka firm, które już po roku mają efekty.’’

  Tomasz Miler
  EKSPERT I AUTOR KAIZEN
 • ,,Zawsze warto się uczyć… tam gdzie mądrzy ludzie mogą coś powiedzieć zawsze warto iść.’’

  Tamara Aagten-Margol
  WŁAŚCICIEL, TAKO MEDIA
 • ,,… sala reagowała żywiołowo na to co mówimy, było dużo pytań i prowadzę wiele ciekawych rozmów, także bardzo dobrze to odbieram. Również organizacja jest wzorowa.’’

  Dariusz Urbaś
  WŁAŚCICIEL, BUDMATER
 • ,,Pozytywne wrażenia, case study, przydatny bo pokazuje, że firmy potrafią się zmienić i zmienić się szybko także dobry motywator – to na pewno…’’

  Wojciech Lisicki
  DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY, RIWAL POLAND
TOC 

to strategiczne podejście do zarządzania stworzone przez Dr Eliyahu Goldratt’a.

STRATEGICZNE PODEJŚCIE

TOC to nie żadna teoria. To jest strategiczne podejście do organizacji nakierowane na OSIĄGANIE PRZEŁOMOWYCH WYNIKÓW W REKORDOWO KRÓTKIM CZASIE.

IDENTYFIKACJA OGRANICZENIA

Aby osiągnąć efekt dźwigni musimy wiedzieć gdzie oprzeć naszą dźwignię. Dlatego kluczowa jest IDENTYFIKACJA TZW. WĄSKIEGO GARDŁA I MĄDRE ZARZĄDZANIE.

MAKSYMALNA KONCENTRACJA

Mamy mnóstwo pomysłów co poprawić. Ale poprawiając wszystko wszędzie, nie skupiamy się na niczym i w efekcie nigdzie nie osiągamy przełomowych wyników (mimo ogromnego wysiłku). Dlatego KLUCZOWY JEST FOCUS NA OGRANICZENIU.

BUDOWA STRATEGICZNEJ PRZEWAGI

Tworząc wizję stanu docelowego (Na co zmienić?) ważne, aby rozwiązanie BYŁO DOPASOWANE do specyficznych realiów danej organizacji. Jednocześnie dobra strategia powinna prowadzić od uzyskania trwałej przewagi konkurencyjnej.

SPRAWNE WDROŻENIE ZMIAN

Kluczowa jest PRIORYTETYZACJA (najpierw szybkie korzyści w przeciągu tygodni), PLANOWANIE (sprawna realizacja projektu zmian) oraz KOMUNIKACJA (aby ludzie zrozumieli i wsparli zmianę).

Nie zwklekaj, zapisz się już dzisiaj na Konferencję Praktyków TOC+ 2020 ON-LINE!

Udział w konferencji jest bezpłatny.